Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Jordglob 11064505

nr 1106 4505

Jordglob

Golvmodell, 1960, Philips Terrestial Globe, med belysning

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 1 maj 2017
kl 18:18:27